Ocena
5/5
Podziel się
<
116
79
PLN
Cena Netto: 108,14 PLN

Wyróżniki

Pamięć 120 pomiarów Duży wyświetlacz LCD Automatyczne wyłączenie Kontrola prawidłowego ułożenia rękawa Nawigacja 1 przyciskiem Czas i data Twarde etui 2 lata gwarancji

Opis

CIŚNIENIOMIERZ NADGARSTKOWY MEDEL QUICK

Wygodny pomiar ciśnienia w domu i podczas podróży

Mały ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją kontroli prawidłowego ułożenia rękawa

Medel Quick to w pełni automatyczny, łatwy w użytkowaniu ciśnieniomierz elektroniczny. Nawigacja urządzeniem odbywa się za pomocą jednego przycisku, odpowiedzialnego za wiele funkcji. Ciśnieniomierz posiada zintegrowany rękaw, który umieszcza się na nadgarstku. System informujący o prawidłowym ułożeniu rękawa, przy każdym pomiarze wyświetla informację w postaci ikony lub automatycznie wyłącza się, sygnalizując, że rękaw należy poprawić. Dzięki tym udogodnieniom, każda osoba korzystająca z ciśnieniomierza może mieć pewność uzyskanych wyników.

Medel Quick z dużym czytelnym wyświetlaczem

Duży wyświetlacz o wymiarach 3 cm x 4,5 cm gwarantuje swobodę w odczytywaniu wyników, na ekranie oprócz ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, pojawi się wartość pulsu, a także czas i data wykonywanego badania, symbol poziomu zużycia baterii, potwierdzenie prawidłowego umieszczenia ciśnieniomierza na nadgarstku.

schemat-quick-medel

Dodatkowe funkcje ciśnieniomierza Medel Quick

Urządzenie wyposażono w pamięć 120 pomiarów, dzięki tej funkcji można odtworzyć i porównać wyniki badań nawet z poprzednich tygodni. Dla wygody użytkowników i oszczędności baterii, ciśnieniomierz posiada funkcję automatycznego wyłączania.

W zestawie z Medel Quick

Do ciśnieniomierza nadgarstkowego Medel Quick dołączone twarde plastikowe etui, w celu zabezpieczenia urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać w trakcie przechowywania lub transportu ciśnieniomierza. Do zestawu dołączono również, baterie AAA 1,5 V - 2 szt, kartę gwarancyjną oraz instrukcję w języku polskim.

medel-quick

2 lata gwarancji

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Medel Quick został objęty 2 letnią gwarancją, w razie wystąpienia usterek lub wątpliwości w czasie użytkowania urządzenia, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem Medel.

Dane techniczne

SKU TOW009102
Kod EAN 000
Certyfikat ESH Nie
Kod Dostawcy MEDEL 95144
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Marka MEDEL
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Mankiet 13,5 - 21,5 cm
Pamięć urządzenia 120 ostatnich pomiarów
Gwarancja 2 lata
Waga urządzenia 228 g (bez baterii)
Wymiary 7,9 cm x 6,6c m x 2,8 cm
Skład zestawu Ciśnieniomierz nadgarstkowy Medel Quick, miękki mankiet 13,5 cm x 21,5 cm, baterie AAA 1,5 V - 2 sztuki, twarde etui do przechowywania i przenoszenia zestawu, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Zakres pomiaru (mm Hg) 0 - 300 mmHg
Zakres pomiaru (tętno) 40-180 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie Tak
Odchylenia pomiaru Maksymalne dopuszczalne odchylenie standardowe zgodnie z kontrolą kliniczną: ciśnienie skurczowe 8 mmHg / rozkurczowe 8 mmHg
Dopuszczalne warunki przechowywania/eksploatacji temperatura: od -20°C do +55°C, wilgotność: od 10 do 90% RH, ciśnienie atmosferyczne: od 80 do 105 kPa
Rodzaj baterii/zasilacza Baterie AAA 1,5 V - 2 sztuki
Rozmiar wyświetlacza 3 x 4,5 cm
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, Kontrola poziomu zużycia baterii, Kontrola prawidłowego założenia mankietu
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

0 5 0 0 0

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5