TOW002129 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/y/myo-fit-4-2.png MEDEL MEDEL 91576
TOW002129
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Dwa kanały pracy 125 programów EMS TENS Ergonomiczny kształt Czytelny podświetlany ekran LCD 2 pary elastycznych elektrod Wskaźnik poziomu baterii Automatyczne wyłączenie Poręczna torba Baterie w zestawie 2 lata gwarancji

Opis

Elektrostymulator MYO-FIT 2 w rehabilitacji i sporcie Elektrostymulator Medel MYO-FIT 2, to urządzenie dedykowane wszystkim osobom aktywnie uprawiającym sport, a także pacjentom w procesie rehabilitacji. Elektrostymulator umożliwia pracę w jednym z 3 trybów spośród 125 proponowanych programów ( 82 sport, 22 TENS, 21 fitness). Posiada dwie pary elastycznych elektrod, które mogą stymulować jednocześnie określoną partię mięśni lub zostać rozdzielone i oddziaływać na inne partie ciała. EMS i TENS najważniejsze działanie elektrostymulatora Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) jest możliwa dzięki umieszczeniu elastycznych elektrod, w wybranym miejscu na ciele. Po włączeniu elektrostymulatora drobne impulsy umożliwiają pobudzenie mięśni wywołując delikatne skurcze oraz wibracje. W efekcie uzyskuje się delikatny masaż mięśni, co pozwala na ich rozluźnienie, a także poprawę ukrwienia. Przezskórna stymulacja nerwów (TENS) polega na wykorzystaniu impulsu wytwarzanego przez elektrostymulator do złagodzenia, a w szczególności do zablokowania informacji bólowej. W zestawie z MYO-FIT 2 Do zestawu z elektrostymulatorem MYO-FIT 2, zostały dołączone 2 pary elastycznych elektrod, 2 kable do elektrod, 4 baterie 1,5 V AAA, torba na elektrostymulator i akcesoria, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim. 2 lata gwarancji Elektrostymulator MYO-FIT 2 został objęty 2 letnią gwarancją, wszelkie usterki należy zgłaszać do autoryzowanego serwisu Medel.

Elektrostymulator MYO-FIT 2 w rehabilitacji i sporcie

Elektrostymulator Medel MYO-FIT 2, to urządzenie dedykowane wszystkim osobom aktywnie uprawiającym sport, a także pacjentom w procesie rehabilitacji. Elektrostymulator umożliwia pracę w jednym z 3 trybów spośród 125 proponowanych programów ( 82 sport, 22 TENS, 21 fitness). Posiada dwie pary elastycznych elektrod, które mogą stymulować jednocześnie określoną partię mięśni lub zostać rozdzielone i oddziaływać na inne partie ciała.

EMS i TENS najważniejsze działanie elektrostymulatora

Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) jest możliwa dzięki umieszczeniu elastycznych elektrod, w wybranym miejscu na ciele. Po włączeniu elektrostymulatora drobne impulsy umożliwiają pobudzenie mięśni wywołując delikatne skurcze oraz wibracje. W efekcie uzyskuje się delikatny masaż mięśni, co pozwala na ich rozluźnienie, a także poprawę ukrwienia. Przezskórna stymulacja nerwów (TENS) polega na wykorzystaniu impulsu wytwarzanego przez elektrostymulator do złagodzenia, a w szczególności do zablokowania informacji bólowej.

W zestawie z MYO-FIT 2

Do zestawu z elektrostymulatorem MYO-FIT 2, zostały dołączone 2 pary elastycznych elektrod, 2 kable do elektrod, 4 baterie 1,5 V AAA, torba na elektrostymulator i akcesoria, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.

2 lata gwarancji

Elektrostymulator MYO-FIT 2 został objęty 2 letnią gwarancją, wszelkie usterki należy zgłaszać do autoryzowanego serwisu Medel.

Dane techniczne

SKU TOW002129
Kod EAN 8025081915762
Grupa produktów Elektrostymulatory
Marka MEDEL
Zasilanie Baterie
Waga urządzenia 410g z bateriami
Wymiary 12,2 cm x 6,5 cm x 2 cm
Dodatkowe informacje Funkcje EMS (electrical muscle stimulation) - elektryczna stymulacja mięśni, TENS (transcutaneous electrical nerve stimulation) - przezskórna stymulacja mięśni, 125 programów ( 82 sport, 22 TENS, 21 fitness), automatyczne wyłączenie po 10 minutach nieużyw
Skład zestawu Skład zestawu elektrostymulator MYO-FIT 2, 2 elastyczne elektrody, 2 kable do elektrod, baterie 1,5 V AAA - 4 sztuki, torba na elektrostymulator i akcesoria, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi [eng] instrukcja obsługi [PL]

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5