TOW005697 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-dermo-peel.jpg MEDEL MEDEL 95159
TOW005697
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
273
00
273.00
PLN
Cena Netto: 221,95 PLN

Wyróżniki

3 wielkości końcówek Opiłki szafiru 2 poziomy intensywności Wymienne filtry w zestawie- 20 szt Wygładzenie skóry

Opis

SKÓRA PERFEKCYJNIE ZADBANA KAŻDEGO DNIA MEDEL Dermo Peel to nowoczesny sposób na skuteczną pielęgnację twarzy i młodszy wygląd skóry.Bezpieczny peeling na zmarszczki.  3 końcówki do mikrodermabrazji dla precyzyjnego oczyszczania Końcówki do MEDEL Dermo Peel skonstruowano tak, by umożliwić bardzo dokładne wykonanie zabiegu na większym obszarze skóry, jak również w trudno dostępnych miejscach twarzy np. przy nosie. Każda z 3 końcówek jest pokryta opiłkami szafiru, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii skórnych przy zabiegu. Rodzaje końcówek:  Mała przeznaczona do miejsc takich jak zagięcia skóry, punkty, w których masaż ma być szczególnie dokładny.  Końcówka z dużym pierścieniem przeznaczona dla większej powierzchni skóry np. czoło, policzki. Końcówka z dużym pierścieniem, z grubszym ziarnem do intensywnego złuszczania i masażu w miejscach o szczególnym zapotrzebowaniu.                                                                                                               filtry zapasowe - 20szt. Miejsce aplikacji a) CZOŁO: Wolno i spokojnie poruszaj urządzeniem od środka na zewnątrz b) SKRONIE: Przesuwaj urządzeniem na zewnątrz w kierunku linii włosów. Powtórz ten sam ruch po lewej i po prawej stornie nosa. c) NOS: Przesuwaj urządzenie z góry wzdłuż nosa. Powtórz także dla lewej i prawej strony d) POLICZKI: Przesuwaj urządzenie po policzkach na zewnątrz e) DOOKOŁA UST: Przesuwaj urządzenie od środka górnej wargi na boki. Upewnij się, że nie dotykasz ust. Efekt mikrodermabrazji z MEDEL Dermo Peel  Masaż próżniowy za pomocą pierścieni z opiłkami szafiru umożliwia złuszczenie i odnowę zewnętrznej warstwy naskórka. Mikrodermabrazja pobudza skórę do produkcji kolagenu, a dzięki temu zwiększa się napięcie skóry, która wygląda zdrowiej i młodziej. Pobudzone do odnowy komórki, są pozbawione zaskórników, a z twarzy znikają lub są mniej widoczne dawne przebarwienia. Skóra wygląda zdecydowanie młodziej.  Mikrodermabrazja możliwa jest do wykonania: z prędkością 1 stopnia (delikatna) z prędkością 2 stopnia (intensywna) lampka kontrolna zasygnalizuje, z którą intensywnością pracuje urządzenie Podwójne działanie Rewitalizujący złuszczanie (delikatnie usuwa nadmiar naskórka). Aktywizujący masaż próżniowy (poprawia krążenie i stymuluje odnowę komórek). Domowa mikrodermabrazja Mikrodermabrazję zaleca się wykonywać 1 w tygodniu. Czas 1 zabiegu domowego wynosi około 5 minut. Obszary: czoło, okolice oczu, policzki, nos, okolice ust. Dzień przed zabiegiem warto zrezygnować z sauny, kąpieli słonecznch i wizyt w solarium - skóra nie będzie przesuszona. Po skończonym zabiegu mikrodermabrazji z zastosowaniem szafirowych końcówek, skóra na twarzy może być lekko podrażniona.  W zestawie Skład urządzenia do mikrodermabrazji MEDEL Dermo Peel: 3 szafirowe końcówki, 20 sztuk filtrów, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja MEDEL Dermo Peel jest objęty 3 letnią gwarancją

SKÓRA PERFEKCYJNIE ZADBANA KAŻDEGO DNIA

MEDEL Dermo Peel to nowoczesny sposób na skuteczną pielęgnację twarzy i młodszy wygląd skóry.
Bezpieczny peeling na zmarszczki. 

Dermo-Peel-mikrodermabrazja-schemat-medel-beauty

3 końcówki do mikrodermabrazji dla precyzyjnego oczyszczania

Końcówki do MEDEL Dermo Peel skonstruowano tak, by umożliwić bardzo dokładne wykonanie zabiegu na większym obszarze skóry, jak również w trudno dostępnych miejscach twarzy np. przy nosie.

Każda z 3 końcówek jest pokryta opiłkami szafiru, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii skórnych przy zabiegu.

Rodzaje końcówek: 

 • Mała przeznaczona do miejsc takich jak zagięcia skóry, punkty, w których masaż ma być szczególnie dokładny. 
 • Końcówka z dużym pierścieniem przeznaczona dla większej powierzchni skóry np. czoło, policzki.
 • Końcówka z dużym pierścieniem, z grubszym ziarnem do intensywnego złuszczania i masażu w miejscach o szczególnym zapotrzebowaniu.

koncowki-zestawu-Dermo-Peel

                                                                                                              filtry zapasowe - 20szt.

Miejsce aplikacji

ikonki-medel-Dermo-Peel

 • a) CZOŁO: Wolno i spokojnie poruszaj urządzeniem od środka na zewnątrz
 • b) SKRONIE: Przesuwaj urządzeniem na zewnątrz w kierunku linii włosów. Powtórz ten sam ruch po lewej i po prawej stornie nosa.
 • c) NOS: Przesuwaj urządzenie z góry wzdłuż nosa. Powtórz także dla lewej i prawej strony
 • d) POLICZKI: Przesuwaj urządzenie po policzkach na zewnątrz
 • e) DOOKOŁA UST: Przesuwaj urządzenie od środka górnej wargi na boki. Upewnij się, że nie dotykasz ust.

Efekt mikrodermabrazji z MEDEL Dermo Peel 

Masaż próżniowy za pomocą pierścieni z opiłkami szafiru umożliwia złuszczenie i odnowę zewnętrznej warstwy naskórka. Mikrodermabrazja pobudza skórę do produkcji kolagenu, a dzięki temu zwiększa się napięcie skóry, która wygląda zdrowiej i młodziej. Pobudzone do odnowy komórki, są pozbawione zaskórników, a z twarzy znikają lub są mniej widoczne dawne przebarwienia. Skóra wygląda zdecydowanie młodziej. 

Mikrodermabrazja możliwa jest do wykonania:

 • z prędkością 1 stopnia (delikatna)
 • z prędkością 2 stopnia (intensywna)
 • lampka kontrolna zasygnalizuje, z którą intensywnością pracuje urządzenie

Podwójne działanie

Rewitalizujący złuszczanie (delikatnie usuwa nadmiar naskórka).

Aktywizujący masaż próżniowy (poprawia krążenie i stymuluje odnowę komórek).

podwojne-dzialanie-schematy-Dermo-Peel

Domowa mikrodermabrazja

 • Mikrodermabrazję zaleca się wykonywać 1 w tygodniu.
 • Czas 1 zabiegu domowego wynosi około 5 minut.
 • Obszary: czoło, okolice oczu, policzki, nos, okolice ust.
 • Dzień przed zabiegiem warto zrezygnować z sauny, kąpieli słonecznch i wizyt w solarium - skóra nie będzie przesuszona.
 • Po skończonym zabiegu mikrodermabrazji z zastosowaniem szafirowych końcówek, skóra na twarzy może być lekko podrażniona. 

W zestawie

Dermo-Peel-zestaw-medel-beauty

Skład urządzenia do mikrodermabrazji MEDEL Dermo Peel: 3 szafirowe końcówki, 20 sztuk filtrów, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

medel-Dermo-Peel-ikonki

Gwarancja

MEDEL Dermo Peel jest objęty 3 letnią gwarancją

Dane techniczne

SKU TOW005697
Kod EAN 8057017951599
BLOZ 7 9083408
Grupa produktów Manicure/Pedicure
Marka MEDEL
Zasilanie Zasilacz
Waga urządzenia około 128 g
Wymiary 1,9 x 4 x 3,9 cm
Dodatkowe informacje Napięcie wejściowe 100 - 240 V AC/ 50 / 60 HZ, napięcie wyjściowe 5 V DC / 1A
Skład zestawu Urządzenie do mikrodermabrazji Medel Dermo Peel, 3 szafirowe końcówki, 20 sztuk filtrów, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

katalog MEDEL BEAUTY instrukcja obsługo MEDEL DERMO PEEL Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register