TOW005695 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-beauty-expert-pedicure-manicure-zestaw.jpg MEDEL MEDEL 95157
TOW005695
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
238
00
238.00
PLN
Cena Netto: 193,50 PLN

Wyróżniki

6 różnych końcówek Piłowanie i polerowanie Światło LED Obrót w dwie strony Regulacja prędkości

Opis

DŁONIE I STOPY IDEALNE KAŻDEGO DNIA Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure Nowoczesne urządzenie do kompleksowej pielęgnacjipaznokci i skórek. Domowy manicure i pedicure, sprawią jeszcze większą przyjemność. Frezarka wyposażona w końcówki z głowicami o różnym kształcie, polerkę pomagającą uzyskać wysoki połysk paznokcia. Udogodnienie w postaci możliwość regulacji kierunku oraz prędkości obrotu końcówki od bardzo wolnego do bardzo szybkiego. 6 końcówek - dla każdego etapu manicure oraz pedicure. A - Największa piłująca końcówka (szafirowy stożek) jest w kształcie walca i służyć może do opiłowania paznokci ale również do usuwania zrogowaciałego naskórka z okolic paznokci i pięt. B- Druga filcowa końcówka w kształcie stożka to element zapewniający idealną gładkość i połysk paznokcia - polerowanie. C- Końcówka w kształcie płaskiego dysku, skonstruowana tak, by uniknąć niebezpieczeństwa ścięcia zbyt dużej powierzchni paznokcia lub uszkodzenia innej części dłoni. Wewnątrz dysku umieszczona jest część z pilnikiem i tylko i wyłącznie ona się obraca. Zewnętrzna część końcówki pozostaje na miejscu. D- Końcówka z głowicą w kształcie cylindra. Do usuwania pozostałości lakieru, twardego naskórka oraz do szlifowania. E- Końcówka z głowicą przeznaczoną do eliminowania wrastających paznokci. F- Okrągła szafirowa mała głowica, do usuwania delikatnych skórek przy paznokciu.   Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure to idealne rozwiązanie w usuwaniu suchej, zrogowaciałej skóry, odcisków i nagniotków! Podświetlenie LED dookoła końcówki. Dla jak najlepszej widoczności i dokładności w trakcie zabiegu wykonywanego na paznokciach, nad obracającą się końcówką w urządzeniu frezarki umieszczono światło LED, które jest zapalone przez cały czas zabiegu. Światełko gwarantuje lepszą widoczność powierzchni paznokcia, skórek miękkich i twardych.  Dwa bardzo istotne udogodnienia w samodzielnym wykonywaniu manicure i pedicure z frezarką MEDEL. Obrót i prędkość końcówki w trakcie zabiegu. Zabieg dzięki tym opcjom staje się przyjemniejszy, można go szybciej wykonać i uzyskać pożądany efekt. Obrót końcówek może się odbywać w dwóch kierunkach, zarówno w prawo i w lewo. Prędkość obrotu pilnika lub polerki można ustawić na bardzo wolny i zwiększać wraz z zapotrzebowaniem, aż do ekstremalnie szybkiego obrotu.   Skład zestawu Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure, 6 końcówek do piłowania i polerowania, zasilacz, kosmetyczka na zamek błyskawiczny - do przechowywania zestawu, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Frezarka MEDEL Manicure & Pedicure Expert została objęta 3 letnią gwarancją.

DŁONIE I STOPY IDEALNE KAŻDEGO DNIA

Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure
Nowoczesne urządzenie do kompleksowej pielęgnacji
paznokci i skórek.

Domowy manicure i pedicure, sprawią jeszcze większą przyjemność. Frezarka wyposażona w końcówki z głowicami o różnym kształcie, polerkę pomagającą uzyskać wysoki połysk paznokcia. Udogodnienie w postaci możliwość regulacji kierunku oraz prędkości obrotu końcówki od bardzo wolnego do bardzo szybkiego.

Zestaw końcówek do manicure / pedicure

6 końcówek - dla każdego etapu manicure oraz pedicure.

A - Największa piłująca końcówka (szafirowy stożek) jest w kształcie walca i służyć może do opiłowania paznokci ale również do usuwania zrogowaciałego naskórka z okolic paznokci i pięt.

B- Druga filcowa końcówka w kształcie stożka to element zapewniający idealną gładkość i połysk paznokcia - polerowanie.

C- Końcówka w kształcie płaskiego dysku, skonstruowana tak, by uniknąć niebezpieczeństwa ścięcia zbyt dużej powierzchni paznokcia lub uszkodzenia innej części dłoni. Wewnątrz dysku umieszczona jest część z pilnikiem i tylko i wyłącznie ona się obraca. Zewnętrzna część końcówki pozostaje na miejscu.

D- Końcówka z głowicą w kształcie cylindra. Do usuwania pozostałości lakieru, twardego naskórka oraz do szlifowania.

E- Końcówka z głowicą przeznaczoną do eliminowania wrastających paznokci.

F- Okrągła szafirowa mała głowica, do usuwania delikatnych skórek przy paznokciu.

 

Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure to idealne rozwiązanie w usuwaniu suchej, zrogowaciałej skóry, odcisków i nagniotków!

medel-beauty-frezarka-usuwanie-zrogowacialej-skory

Podświetlenie LED dookoła końcówki.

Oswietlenie-LED-we-frezarce-Medel-Beauty-manicure-pedicure

Dla jak najlepszej widoczności i dokładności w trakcie zabiegu wykonywanego na paznokciach, nad obracającą się końcówką w urządzeniu frezarki umieszczono światło LED, które jest zapalone przez cały czas zabiegu. Światełko gwarantuje lepszą widoczność powierzchni paznokcia, skórek miękkich i twardych. 


Dwa bardzo istotne udogodnienia w samodzielnym wykonywaniu manicure i pedicure z frezarką MEDEL.

  • Obrót i prędkość końcówki w trakcie zabiegu.
  • Zabieg dzięki tym opcjom staje się przyjemniejszy, można go szybciej wykonać i uzyskać pożądany efekt.
  • Obrót końcówek może się odbywać w dwóch kierunkach, zarówno w prawo i w lewo.
  • Prędkość obrotu pilnika lub polerki można ustawić na bardzo wolny i zwiększać wraz z zapotrzebowaniem, aż do ekstremalnie szybkiego obrotu.  

Skład zestawu

Skład zestawu Manicure / Pedicure

Frezarka MEDEL Expert Manicure & Pedicure, 6 końcówek do piłowania i polerowania, zasilacz, kosmetyczka na zamek błyskawiczny - do przechowywania zestawu, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

medel-BEAUTY-ikonki-frezarka-manicure-pedicure

Gwarancja

Frezarka MEDEL Manicure & Pedicure Expert została objęta 3 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW005695
Kod EAN 8057017951575
BLOZ 7 9083406
Grupa produktów Manicure/Pedicure
Marka MEDEL
Zasilanie Zasilacz
Skład zestawu Urządzenie Medel Manicure & Pedicure Expert, 6 końcówek do piłowania i polerowania, zasilacz ( 100-240V - 50/60 Hz, 190 mA), kosmetyczka na ekspres, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

katalog MEDEL BEAUTY instrukcja obsługi MEDEL EXPERT Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register