TOW004711 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-crystal-foto2.jpg MEDEL MEDEL 92081
TOW004711
Ocena
5/5
Podziel się
108
42
Cena Netto: 88,15 PLN

Wyróżniki

Ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD Dokładny pomiar dzięki 4 sensorom nacisku Waży do 150 kg Gładka szklana powierzchnia Elegancki klasyczny design Funkcja automatycznego wyłączania Baterie w zestawie 2 lata gwarancji

Opis

Waga elektroniczna dla całej rodziny do codziennego użytku. Duży i wyraźny wyświetlacz. Elegancka elektroniczna waga łazienkowa Medel Crystal Waga Medel Crystal jest dedykowana do codziennego użytku domowego. W eleganckiej szklanej wierzchniej części, zostały umieszczone 4 czułe sensory nacisku typu hi-tech. Dzięki zastosowaniu sensorów, codzienne ważenie będzie jeszcze łatwiejsze, a dokładny wynik pojawi się na ciekłokrystalicznym ekranie LCD. Urządzenie ma zgrabny kwadratowy kształt. Jasna kolorystyka i gładka szklana powierzchnia wagi Medel Crystal pozwolą na wkomponowanie jej w każde wnętrze.     Dokładny pomiar dzięki opatentowanemu systemowi 4 sensorów. Dwa lata gwarancji. Waga Medel Crystal ekonomiczna i dokładna Dodatkową funkcją jest automatyczne wyłączanie się wagi po 10 sekundach, od ukazania się wyniku na wyświetlaczu LCD. Funkcja pomaga oszczędzać baterie i jak najdłużej korzystać z wagi również na pierwszych bateriach dołączonych do zestawu. Z Medel Crystal można kontrolować kilogramy, nawet zmagając się z otyłością, nośność urządzenia wynosi 150 kilogramów a 4 wbudowane sensory nacisku gwarantują precyzyjny wynik, niezależnie od tego w jaki sposób ustawione zostaną stopy.  

Waga elektroniczna dla całej rodziny do codziennego użytku.

Duży i wyraźny wyświetlacz.

Elegancka elektroniczna waga łazienkowa Medel Crystal

Waga Medel Crystal jest dedykowana do codziennego użytku domowego. W eleganckiej szklanej wierzchniej części, zostały umieszczone 4 czułe sensory nacisku typu hi-tech. Dzięki zastosowaniu sensorów, codzienne ważenie będzie jeszcze łatwiejsze, a dokładny wynik pojawi się na ciekłokrystalicznym ekranie LCD.

Urządzenie ma zgrabny kwadratowy kształt. Jasna kolorystyka i gładka szklana powierzchnia wagi Medel Crystal pozwolą na wkomponowanie jej w każde wnętrze.

waga-Crystal-opakowanie 

 

Dokładny pomiar dzięki opatentowanemu systemowi 4 sensorów.

medel-Crystal-ikonki

Dwa lata gwarancji.

Waga Medel Crystal ekonomiczna i dokładna

Dodatkową funkcją jest automatyczne wyłączanie się wagi po 10 sekundach, od ukazania się wyniku na wyświetlaczu LCD. Funkcja pomaga oszczędzać baterie i jak najdłużej korzystać z wagi również na pierwszych bateriach dołączonych do zestawu.

Z Medel Crystal można kontrolować kilogramy, nawet zmagając się z otyłością, nośność urządzenia wynosi 150 kilogramów a 4 wbudowane sensory nacisku gwarantują precyzyjny wynik, niezależnie od tego w jaki sposób ustawione zostaną stopy.  

-ikonki-medel-crystal

Dane techniczne

SKU TOW004711
Kod EAN 8025081920810
BLOZ 7 9083012
Kod Dostawcy MEDEL 92081
Sposób pomiaru Elektroniczny
Rodzaj wagi Domowa / Łazienkowa
Marka MEDEL
Wymiary 30 cm x 30 cm
Klasa dokładności bez klasy
Nośność wagi 150 kg
Podziałka (g) 100g
Zasilanie Baterie
Dodatkowe informacje Skład zestawu: Waga Medel Crystal, baterie CR2032 3 V - 2 szt, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim. Funkcje automatyczne wyłączanie, wskaźnik zbyt dużego obciążenia, wskaźnik poziomu zużycia baterii (Lo), wskaźnik rozładowania baterii ( Err).
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5