Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller Promocja
<
199
00
169
15
PLN
Cena Netto: 156,62 PLN

Wyróżniki

Do użytku domowego W zestawie nebulizator Medel Jet Basic ( Evo) Szybki czas nebulizacji 2 ml w 5 min Efektywne wykorzystanie leku Cichy kompresor 52dBA Atrakcyjny design Uchwyt zintegrowany z obudową Saszetka na akcesoria 5 lat gwarancji

Opis

Wysokiej jakości efektywna inhalacja dla całej rodziny w Twoim domu

Inhalator Medel Family posiada jednolitą konstrukcję z wbudowaną rączką, ultracichy kompresor i  zestaw akcesoriów. Nebulizator Medel Jet Basic ( Evo) dołączany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki czemu unika się konieczności otwierania i zamykania urządzenia. Nebulizacja odbywa się w krótkim czasie, akceptowalnym przez najbardziej niecierpliwych dorosłych i dzieci, 2 ml lekarstwa zostaje zaaplikowane w czasie 5 minut. Cały proces przeprowadzany przez klasyczną maseczkę Medel, nie wymaga wysiłku ze strony osoby inhalowanej, maska szczelnie zakrywa usta i nos, wystarczy spokojnie oddychać. Jeśli zabieg wymaga dłuższego czasu, pacjent może korzystać z inhalatora, aż trzydzieści minut.

Nebulizator Medel Jet Basic (Evo) dla Medel Family

Nebulizator czyli niewielkich rozmiarów pojemnik, do którego wlewany jest lek lub jego roztwór. W Medel Jet Basic (Evo) minimalna ilość leku wynosi 2 ml a maksymalna aż 8 ml. Cząsteczka otrzymywana z rozpylonego roztworu będzie wielkości 3,16 μm (MMAD). Dla osoby inhalowanej oznacza to, iż lekarstwo wchłonie się najlepiej w górnych drogach oddechowych, tchawicy, oskrzelach i oskrzelikach małych.

Ultracichy kompresor z nowoczesnym systemem wyciszania dźwięku

W inhalatorze Medel Family zastosowano system wyciszania dźwięku kompresora, umieszczono w nim najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Domownicy korzystający z inhalatora Medel Family będą słyszeli 52dBA czyli tylko cichy dźwięk kompresora oraz wszelkie inne odgłosy w otoczeniu. Inhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego Family z łatwością zaakceptuje formę pracy inhalatora.

Zestaw akcesoriów Medel Family

Do inhalatora Medel Family dołączono zestaw akcesoriów w postaci Nebulizatora Jet Basic (Evo), klasyczną maskę dla dorosłych, klasyczną maskę pediatryczną dla dzieci, końcówkę do nosa, ustnik, przewód powietrzny, wymienne filtry powietrza, saszetkę do przechowywania akcesoriów, kartę gwarancyjna, instrukcję obsługi w języku polskim.

5 lat gwarancji

Inhalator Medel Family został objęty 5 letnią gwarancją, co daje każdej rodzinie pewność, że w razie nieprzewidzianych usterek, pozostaje pod opieką naszego serwisu.

Czy wiesz, że ? …  wskazówki od zespołu Medel

W inhalatorze Medel Family można również zastosować zestaw akcesoriów z nebulizatorem Medel Jet Plus. Cząsteczka uzyskana w procesie nebulizacji zmieni swoją wielkość, która będzie wynosiła 0,8 μm (MMAD). Taki zabieg umożliwi leczenie dolnych dróg oddechowych i będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na zapalenie płuc, astmę, POChP, przewlekłe zapalenie oskrzeli  oraz inne dolegliwości wymagające mniejszej cząsteczki np. alergie.

UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno.

Przygotowanie do użycia

Czyszczenie i dezynfekcja

Rozwiązanie najczęstszych problemów

Dane techniczne

SKU TOW004650
Kod EAN 8057017951179
BLOZ 7 9081484
Marka MEDEL
Wymiary 18,8 cm x Ø 13,6 cm
Gwarancja 5 lat
MMAD (μm) 3.16 μm
Frakcja respirabilna 71,20%
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dBA
Czas nebulizacji 0,4 ml/min
Przepływ roboczy ( /min) 5,3 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 2,2 bara
Minimalna pojemność nebulizatora 2ml
Maksymalna pojemność nebulizatora 8ml
Waga urządzenia 1,5 kg
Zasilanie Sieciowe
Dodatkowe informacje Praca w trybie przerywanym 30 minut pracy/ 30 minut odpoczynku. Model 2017
CE CE 0123
Skład zestawu Inhalator Medel Family, nebulizator Jet Basic (Evo), ustnik, końcówka do nosa, klasyczna maska pediatryczna dla małych dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza (5 szt), karta gwarancyjna, instr
Szybkość nebulizacji ( /min) 2 ml / 5 min ( w zależności od leku)
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Małgosia

Ocena

5/5
śWIETNE

Emilia

Ocena

5/5
Gorąco polecam! Jedno "ale" urwal nam sie uchwyt na nebulizator. Szukam i szukam nigdzie nie ma na sprzedaz tej malutkiej części.

Monika

Ocena

5/5
Działa niezawodnie juz 3 lata. Niezastąpiony przy 2 dzieci. Jestem bardzo zadowolona.

Dora

Ocena

5/5
Sprawdza sie już drugi sezon przeziębien

Ewelina_86

Ocena

5/5
Inhalator uniwersalny, dobrze się sprawuje, jest ciekawie pomyślany z wbudowaną rączką i przy tym dość mały. Polecam innym rodzicom jako mama czwórki potworków, które szybko łapią od siebie infekcje. Rzeczywiście inhalator pracuje dość cicho i szybko, czyszczenie i suszenie przebiega sprawnie. Dobra opcja dla duuużych rodzin, wystarczy zmienić maseczkę i korzystają też dorośli bo przecież mamy też czasem chorują. Uważam że to była dobra inwestycja.

Andrzej

Ocena

5/5
Świetny sprzęt za nieduże pieniądze
0 5 5 6 6

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5