TOW005698 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/i/o/ionic-sauna-auna-jonowa-do-twarzy.jpg MEDEL MEDEL 95160
TOW005698
Ocena
5/5
Podziel się
241
00
241.00
PLN
Cena Netto: 195,93 PLN

Wyróżniki

Nowa generacja Głębokie nawilżenie Strumień pary Pobudza krążenie Niebieska/czerwona lampka

Opis

SKÓRA TWARZY IDEALNA KAŻDEGO DNIA Domowa Sauna od Medel z 2 dostępnymi funkcjami: sauną jonową i sauną parową. Przygotuj idealnie twarz do kolejnych etapów pielęgnacji.  Skroplone cząsteczki wody, zamienione w delikatną podgrzaną parę, docierają do głębszych warstw skóry, pozostawiając ją miękką i lekko nawilżoną nie tylko w wierzchnich warstwach. Skóra po 15 minutach zabiegu z Sauną Jonową Medel, jest gotowa by nałożyć na nią warstwę wybranego kremu pielęgnacyjnego lub wykonać inny zabieg np. oczyszczający lub głęboko nawilżający.  Funkcja Jonizacji Medel Ionic Sauna wyposażona jest w jonizator, który wytwarza ultra małe cząsteczki pary, sprawiając, że łatwiej penetrują one skórę. Jony poprawiają nawilżenie skóry i sprawiają, że zewnętrzna warstwa skóry wygląda na znacznie gładszą. Wpływają również na kondycję dermy. Pielęgnacja w domu - efekt jak w salonie kosmetycznym Tak jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym możesz rozpocząć zabiegi na twarz od otworzenia porów i pobudzenia krążenia przy pomocy strumienia pary. Ze skóry przygotowanej w ten sposób, można z łatwością usuwać zanieczyszczenia, które powstają nie tylko na zewnątrz ale również w jej wnętrzu. Każdy rodzaj pielęgnacji twarzy przyniesie trwalszy i długotrwały efekt. Domowa Sauna Jonowa od Medel to najnowszej generacji urządzenie, wytwarzające ultra drobną parę, małe cząsteczki wody, które wnikają znacznie głębiej niż przy zastosowaniu innych domowych sposobów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz jednolitemu strumieniowi pary, jony wody wnikające w skórę, sprawiają, iż jest jeszcze bardziej miękka, gładsza i przyjemniejsza w dotyku niż do tej pory. Czas przygotowania do użytku Od momentu uruchomienia sauny, strumień pary jest gotowy po około 1 minucie. Wystarczy ustawić saunę w odległości około 25 cm od twarzy i zrelaksować się. Jeśli strumień jest zbyt ciepły, należy zwiększyć odległość od twarzy. Zalecany czas zabiegu to 15 minut, można go wykonywać 2 do 3 razy w tygodniu. Skóra twarzy potrzebuje czasu na odpoczynek i regenerację pomiędzy zabiegami pielęgnacyjnymi. UWAGA ! Można regulować kąt nachylenia dyszy ze strumienień pary ale można zrobić to przed uruchomieniem urządzenia, po uruchomieniu para mogłaby poparzyć dłoń. Schemat obsługi i użycia a) Napełnij dołączony zbiornik wodą destylowaną b) Wyjmij zbiornik i odkręć gwintowaną pokrywkę c) Wolno nalej do zbiornika wody destylowanej, zachowując poziom wody pomiędzy poziomami Min. i Max. Jeśli zbiornik napełniony jest do poziomu Max., wody powinno wystarczyć na 15 minut działania. Zamknij pojemnik gwintowaną pokrywką. d) Włóż zbiornik z powrotem do urządzenia. Powinien być słyszalny odgłos kliknięcia. e) Wyreguluj dyszę do swoich potrzeb. (Uwaga - nie reguluj dyszy, gdy urządzenie pracuje!) Skład zestawu Sauna jonowa do twarzy, pojemnik do odmierzania wody, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Domowa Sauna Jonowa Medel została objęta 3 letnią gwarancją.

SKÓRA TWARZY IDEALNA KAŻDEGO DNIA

medel sauna

Domowa Sauna od Medel z 2 dostępnymi funkcjami: sauną jonową i sauną parową.

Sauna-medel-2-funkcje
Przygotuj idealnie twarz do kolejnych etapów pielęgnacji. 

Skroplone cząsteczki wody, zamienione w delikatną podgrzaną parę, docierają do głębszych warstw skóry, pozostawiając ją miękką i lekko nawilżoną nie tylko w wierzchnich warstwach. Skóra po 15 minutach zabiegu z Sauną Jonową Medel, jest gotowa by nałożyć na nią warstwę wybranego kremu pielęgnacyjnego lub wykonać inny zabieg np. oczyszczający lub głęboko nawilżający. 

Funkcja Jonizacji

funkcja-jonizacji

Medel Ionic Sauna wyposażona jest w jonizator, który wytwarza ultra małe cząsteczki pary, sprawiając, że łatwiej penetrują one skórę.

Jony poprawiają nawilżenie skóry i sprawiają, że zewnętrzna warstwa skóry wygląda na znacznie gładszą. Wpływają również na kondycję dermy.

Pielęgnacja w domu - efekt jak w salonie kosmetycznym

Tak jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym możesz rozpocząć zabiegi na twarz od otworzenia porów i pobudzenia krążenia przy pomocy strumienia pary. Ze skóry przygotowanej w ten sposób, można z łatwością usuwać zanieczyszczenia, które powstają nie tylko na zewnątrz ale również w jej wnętrzu. Każdy rodzaj pielęgnacji twarzy przyniesie trwalszy i długotrwały efekt.

Domowa Sauna Jonowa od Medel to najnowszej generacji urządzenie, wytwarzające ultra drobną parę, małe cząsteczki wody, które wnikają znacznie głębiej niż przy zastosowaniu innych domowych sposobów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz jednolitemu strumieniowi pary, jony wody wnikające w skórę, sprawiają, iż jest jeszcze bardziej miękka, gładsza i przyjemniejsza w dotyku niż do tej pory.

medel-sauna-obsluga-i-uzycie

Czas przygotowania do użytku

  • Od momentu uruchomienia sauny, strumień pary jest gotowy po około 1 minucie.
  • Wystarczy ustawić saunę w odległości około 25 cm od twarzy i zrelaksować się.
  • Jeśli strumień jest zbyt ciepły, należy zwiększyć odległość od twarzy.
  • Zalecany czas zabiegu to 15 minut, można go wykonywać 2 do 3 razy w tygodniu.
  • Skóra twarzy potrzebuje czasu na odpoczynek i regenerację pomiędzy zabiegami pielęgnacyjnymi.

UWAGA ! Można regulować kąt nachylenia dyszy ze strumienień pary ale można zrobić to przed uruchomieniem urządzenia, po uruchomieniu para mogłaby poparzyć dłoń.

Schemat obsługi i użycia

Ionic-Sauna-ikonki-obsluga

  • a) Napełnij dołączony zbiornik wodą destylowaną
  • b) Wyjmij zbiornik i odkręć gwintowaną pokrywkę
  • c) Wolno nalej do zbiornika wody destylowanej, zachowując poziom wody pomiędzy poziomami Min. i Max. Jeśli zbiornik napełniony jest do poziomu Max., wody powinno wystarczyć na 15 minut działania. Zamknij pojemnik gwintowaną pokrywką.
  • d) Włóż zbiornik z powrotem do urządzenia. Powinien być słyszalny odgłos kliknięcia.
  • e) Wyreguluj dyszę do swoich potrzeb. (Uwaga - nie reguluj dyszy, gdy urządzenie pracuje!)

Skład zestawu

Ionic-Sauna-medel-zestaw

Sauna jonowa do twarzy, pojemnik do odmierzania wody, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

ikonki-Ionic-Sauna-medel

Gwarancja

Domowa Sauna Jonowa Medel została objęta 3 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW005698
Kod EAN 8057017951605
BLOZ 7 9083404
Grupa produktów Pielęgnacja twarzy
Marka MEDEL
Zasilanie Zasilacz
Dodatkowe informacje 15 minut pracy
Skład zestawu Medel Sauna jonowa do twarzy, pojemnik do odmierzania wody 100 ml, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Dodatkowe akcesoria Zbiornik na wodę można myć w zmywarce
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

katalog MEDEL BEAUTY instrukcja obsługo MEDEL IONIC SAUNA Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register