TOW004562 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-baby-star-inhalator-i-opakowanie.jpg MEDEL MEDEL 95141
TOW004562
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

Zaprojektowany dla dzieci Kształt gwiazdki Łatwy w użyciu Szybkie dawkowanie leku Cicha praca tylko 52 dBA W zestawie kolorowanka z kredkami dla najmłodszych 5 lat gwarancji

Opis

Medel Baby Star ulubiony inhalator Twojego dziecka Przyjazna i skuteczna inhalacja w domowym zaciszu Medel Baby Star to innowacja wśród inhalatorów, został stworzony w trosce o dobre samopoczucie najmniejszych pacjentów. Swoim wyglądem urządzenie przypomina gwiazdkę, a kolorowe rysunki na jego obudowie przedstawiają uśmiechnięte planety. Medel Baby Star jest przyjacielem należącym do świata dziecka, zaś opiekunowie uzyskują dostęp do łatwego w obsłudze wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje osiągnięcie zamierzonych rezultatów terapii. Wystarczy, że dziecko będzie oddychać przez maskę, a roztwór leku w postaci mgiełki wraz z wdechem przeniknie do organizmu malucha. Ekonomiczny tryb pracy Medel Baby Star pracuje szybko i wydajnie, przy niektórych lekach dawkowanie osiąga nawet 2 ml w ciągu 5 minut. Krótki czas inhalacji jest fundamentalny dla małych dzieci, którym nie łatwo jest wytłumaczyć by pozostały w miejscu przez dłuższą chwilę. Całkowity czas pracy inhalatora to maksymalnie 20 minut pracy i 40 minut odpoczynku. Wielkość cząsteczki wytwarzanej w nebulizatorze to 3,16 μm, oznacza to, iż Medel Baby Star może być wykorzystywany w leczeniu górnych dróg oddechowych, zapaleniu oskrzeli, zapaleniu płuc, astmie i mukowiscydozie. Sprawdzi się również w czasie przeziębienia, kataru i rozpoczynającej się u dziecka infekcji, kiedy konieczne jest nawilżenie błony śluzowej noska i ułatwienie oddychania np. nebulizacja z soli fizjologicznej Cichy kompresor to spokojniejsza inhalacja Dźwięk wydawany przez kompresor jest maksymalne zredukowany, do 52 dB, dzięki temu zabiegowi mały pacjent nie będzie się bał urządzenia kiedy jest włączone. Medel Baby Star z bogatym wyposażeniem i kolorowanką dla dzieci W zestawie z inhalatorem Medel Baby Star, znajduje się nebulizator Medel Jet Basic, ustnik, końcówka do nosa, klasyczna maska pediatryczna dla małych dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, przewód powietrzny oraz woreczek z rysunkiem gwiazdki do przechowywania. Z myślą o najmłodszych dołączono kredki i zabawną kolorowankę tematyką nawiązującą do wyglądu inhalatora, by umilić czas leczenia.

Medel Baby Star ulubiony inhalator Twojego dziecka

Przyjazna i skuteczna inhalacja w domowym zaciszu

Medel Baby Star to innowacja wśród inhalatorów, został stworzony w trosce o dobre samopoczucie najmniejszych pacjentów. Swoim wyglądem urządzenie przypomina gwiazdkę, a kolorowe rysunki na jego obudowie przedstawiają uśmiechnięte planety.

Medel Baby Star jest przyjacielem należącym do świata dziecka, zaś opiekunowie uzyskują dostęp do łatwego w obsłudze wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje osiągnięcie zamierzonych rezultatów terapii. Wystarczy, że dziecko będzie oddychać przez maskę, a roztwór leku w postaci mgiełki wraz z wdechem przeniknie do organizmu malucha.

Ekonomiczny tryb pracy

Medel Baby Star pracuje szybko i wydajnie, przy niektórych lekach dawkowanie osiąga nawet 2 ml w ciągu 5 minut. Krótki czas inhalacji jest fundamentalny dla małych dzieci, którym nie łatwo jest wytłumaczyć by pozostały w miejscu przez dłuższą chwilę. Całkowity czas pracy inhalatora to maksymalnie 20 minut pracy i 40 minut odpoczynku.

Wielkość cząsteczki wytwarzanej w nebulizatorze to 3,16 μm, oznacza to, iż Medel Baby Star może być wykorzystywany w leczeniu górnych dróg oddechowych, zapaleniu oskrzeli, zapaleniu płuc, astmie i mukowiscydozie. Sprawdzi się również w czasie przeziębienia, kataru i rozpoczynającej się u dziecka infekcji, kiedy konieczne jest nawilżenie błony śluzowej noska i ułatwienie oddychania np. nebulizacja z soli fizjologicznej

Cichy kompresor to spokojniejsza inhalacja

Dźwięk wydawany przez kompresor jest maksymalne zredukowany, do 52 dB, dzięki temu zabiegowi mały pacjent nie będzie się bał urządzenia kiedy jest włączone.

Medel Baby Star z bogatym wyposażeniem i kolorowanką dla dzieci

W zestawie z inhalatorem Medel Baby Star, znajduje się nebulizator Medel Jet Basic, ustnik, końcówka do nosa, klasyczna maska pediatryczna dla małych dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, przewód powietrzny oraz woreczek z rysunkiem gwiazdki do przechowywania. Z myślą o najmłodszych dołączono kredki i zabawną kolorowankę tematyką nawiązującą do wyglądu inhalatora, by umilić czas leczenia.

Dane techniczne

SKU TOW004562
Kod EAN 8057017951414
BLOZ 7 9080842
Grupa produktów Inhalatory dziecięce
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Zhangshan Globalcare Medical technology Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Donawa Lifescience Consulting Srl
Ryzyka Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt zawiera małe elementy, które mogą być połkniięte przez dzieci.
Zastosowanie Wyrób do aerozoloterapii.
Marka MEDEL
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 71,20%
Średni czas nebulizacji 2 ml leku 0,4 ml / min ( czas w zależności od ilości leku )
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dBA
Ciśnienie robocze z nebulizatora 5,31 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 2,2 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 1,5 kg
Wymiary 13 cm x 13 cm x 11,7 cm
Zasilanie Sieciowe
Dodatkowe informacje tryb pracy 20 min pracy / 40 min odpoczynku
Skład zestawu Nebulizator Jet Basic, ustnik, końcówka do nosa, klasyczna maska pediatryczna dla małych dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, kolorowanka, kredki, woreczek na akcesoria, karta gwarancyjna,
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Medel Baby Star Multi

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register