TOW005699 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-soft-roll.jpg MEDEL MEDEL 95161
TOW005699
Ocena
5/5
Podziel się
178
89
Cena Netto: 145,44 PLN

Wyróżniki

Dwie prędkości Dwa wymienne walce Grube i delikatne ziarno Pilnik Podświetlenie LED Ładowanie Mikro USB

Opis

STOPY IDEALNE KAŻDEGO DNIA  MEDEL Soft Roll - Elektroniczny pilnik do domowego pedicure Elektroniczny pilnik od MEDEL, wyposażona w dwa obrotowe walce do ścierania naskórka, jeden z grubym ziarnem, drugi z delikatniejszym i drobniejszym ziarnem. Do urządzenia dołączeno pilnik-tarkę do manualnego ścierania zrogowaciałego naskórka, przed przystąpieniem do frezowania pięt i okolic. Wymienne obrotowe końcówki  Dla uzyskania jak najlepszego efektu gładkich i miękkich stóp, MEDEL zastosował wymienne końcówki w kształcie walca, z grubym i drobnym ziarnem. Prędkość obrotu walca można dostosować do indywidualnej potrzeby (poziom 1 wolno, poziom 2 szybko). Na zakończeniu uchwytu została umieszczona tarka w postaci pilnika, ten element podlega całkowitej kontroli manualnej użytkownika. Akcesoria:  01 - Wałek drobnoziarnisty (na niewielkie odciski)   02 - Wałek gruboziarnisty (do usuwania dużych odcisków) 03 - Tarka na odciski (do wstępnego opracowywania dużych odcisków) 04 - Nakładka ochronna 05 - Nakładka ochronna tarki 06 - Pędzelek czyszczący   Tarka na odciski może być stosowana na mokrej lub suchej skórze.   Światło LED W trakcie wykonywania zabiegu, obszar po którym przesuwa się obrotowa końcówka jest dodatkowo oświetlony, ponieważ w rączkę pilnika wbudowano punktowe światło LED. Skład zestawu MEDEL Soft Roll, wymienna końcówka z grubym ziarnem, wymienna końcówka z drobnym ziarnem, pilnik, szczoteczka do czyszczenia pilników, ładowarka z odpinanym kablem Mikro-USB, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.   Gwarancja MEDEL Soft Roll został objęty 3 letnią gwarancją

STOPY IDEALNE KAŻDEGO DNIA 

soft-Roll-stopy

MEDEL Soft Roll - Elektroniczny pilnik do domowego pedicure

Elektroniczny pilnik od MEDEL, wyposażona w dwa obrotowe walce do ścierania naskórka, jeden z grubym ziarnem, drugi z delikatniejszym i drobniejszym ziarnem. Do urządzenia dołączeno pilnik-tarkę do manualnego ścierania zrogowaciałego naskórka, przed przystąpieniem do frezowania pięt i okolic.

soft-Roll-schemat

Wymienne obrotowe końcówki 

medel-Soft-Roll-koncowki-wymienne

Dla uzyskania jak najlepszego efektu gładkich i miękkich stóp, MEDEL zastosował wymienne końcówki w kształcie walca, z grubym i drobnym ziarnem. Prędkość obrotu walca można dostosować do indywidualnej potrzeby (poziom 1 wolno, poziom 2 szybko). Na zakończeniu uchwytu została umieszczona tarka w postaci pilnika, ten element podlega całkowitej kontroli manualnej użytkownika.

Akcesoria: 

  • 01 - Wałek drobnoziarnisty (na niewielkie odciski)  
  • 02 - Wałek gruboziarnisty (do usuwania dużych odcisków)
  • 03 - Tarka na odciski (do wstępnego opracowywania dużych odcisków)
  • 04 - Nakładka ochronna
  • 05 - Nakładka ochronna tarki
  • 06 - Pędzelek czyszczący

 

Tarka na odciski może być stosowana na mokrej lub suchej skórze.

Soft-Roll-pilnik-tarka-na-odciski-medel-BEAUTY

 

Światło LED

Soft-roll-oswietlenie-LED

W trakcie wykonywania zabiegu, obszar po którym przesuwa się obrotowa końcówka jest dodatkowo oświetlony, ponieważ w rączkę pilnika wbudowano punktowe światło LED.

Skład zestawu

Soft-Roll-sklad-zestawu

MEDEL Soft Roll, wymienna końcówka z grubym ziarnem, wymienna końcówka z drobnym ziarnem, pilnik, szczoteczka do czyszczenia pilników, ładowarka z odpinanym kablem Mikro-USB, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.  

ikonki-Soft-Roll

Gwarancja

MEDEL Soft Roll został objęty 3 letnią gwarancją

Dane techniczne

SKU TOW005699
Kod EAN 8057017951612
BLOZ 7 9083403
Grupa produktów Beauty
Marka MEDEL
Waga urządzenia około 150 g
Wymiary 16,8 x 7,3 x 5 cm
Dodatkowe informacje 15 minut pracy / 15 minut odpoczynku
Skład zestawu Medel Soft Roll, wymienna końcówka z grubym ziarnem, wymienna końcówka z drobnym ziarnem, pilnik, szczoteczka do czyszczenia pilników, ładowarka z odpinanym kablem Mikro-USB, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

katalog MEDEL BEAUTY instrukcja obsługi MEDEL SOFT ROLL

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5