TOW005696 https://medel.pl/media/catalog/product/cache/5/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-szczoteczka-do-twarzy-z-niebieskim-swiatlem.jpg MEDEL MEDEL 95158
TOW005696
Ocena
5/5
Podziel się
226
00
226.00
PLN
Cena Netto: 183,74 PLN

Wyróżniki

Oczyszczanie twarzy Pielęgnacja skóry Niebieskie światło 3 prędkości 1 ładowanie na 6 godzin Wodoodporna

Opis

SKÓRA IDEALNA KAŻDEGO DNIA ZE SZCZOTECZKĄ MEDEL MEDEL Face Brush szczoteczka do twarzy to delikatna pielęgnacja skóry twarzy, zarówno oczyszczanie jak i pobudzanie krążenia. Szczoteczka została wyposażona w funkcje, które mogą być zastosowane oddzielnie lub jednocześnie. Pulsowanie - dla głębokiego oczyszczania twarzy Wibracja - dla pobudzenia krążenia  Do wyboru prędkość pulsowania i wibracji - 3 stopnie (wolno, średnio, szybko) Niebieskie światło odblokowujące i oczyszczające pory, likwidujące skazy Włączanie i wyłączanie oraz nawigacja prędkości za pomocą przycisku On/Off Wodoodporna, możliwość stosowania podczas kąpieli lub pod prysznicem MEDEL Face Brush szczoteczka do oczyszczania twarzy Szczoteczka będzie delikatnie pielęgnowała skórę twarzy przez każde 20 sekund, później zatrzyma się na 1 sekundę - to informacja by przejść do kolejnego obszaru. Szczoteczka do twarzy Medel wyłączy się samodzielnie po wykonaniu pracy w odstępach 3 x 20 sekund. Po skończonym zabiegu oczyszczania, dobrze jest umyć twarz z pozostałych zanieczyszczeń i dokończyć jej pielęgnację np. nałożyć krem, maseczkę.  Prawidłowe użytkowanie szczotki MEDEL Face Brush: a) Zwilż końcówkę szczotki wodą b) Na twarzy nałóż żel do mycia twarzy c) Aby włączyć urządzenie naciśnij i przytrzymaj 1 sekundę przycisk włącznika / selektora prędkości. Końcówka zacznie wibrować. Wodoodporna! Terapia Niebieskim Światłem Niebieskie światło likwiduje niedoskonałości skóry i przebarwienia. Dzięki bakteriobójczemu działaniu niebieskiego światła (415nm) odblokowuje pory! 2 Tryby pulsacji a) Tryb wibracji - dla leikatnego czyszczenia b) Tryb pulsacji - dla głębszego czyszczenia Akcesoria a) baza ładująca b) zasilacz Skład zestawu Szczoteczka do twarzy MEDEL Face Brush, osłonka do szczoteczki, ładowarka, zasilacz, kabel do zasilacza, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Szczoteczka do twarzy MEDEL została objęta 3 letnią gwarancją.

SKÓRA IDEALNA KAŻDEGO DNIA ZE SZCZOTECZKĄ MEDEL

MEDEL Face Brush szczoteczka do twarzy to delikatna pielęgnacja skóry twarzy, zarówno oczyszczanie jak i pobudzanie krążenia. Szczoteczka została wyposażona w funkcje, które mogą być zastosowane oddzielnie lub jednocześnie.

 • Pulsowanie - dla głębokiego oczyszczania twarzy
 • Wibracja - dla pobudzenia krążenia 
 • Do wyboru prędkość pulsowania i wibracji - 3 stopnie (wolno, średnio, szybko)
 • Niebieskie światło odblokowujące i oczyszczające pory, likwidujące skazy
 • Włączanie i wyłączanie oraz nawigacja prędkości za pomocą przycisku On/Off
 • Wodoodporna, możliwość stosowania podczas kąpieli lub pod prysznicem

MEDEL Face Brush szczoteczka do oczyszczania twarzy

medel-Face-Brush-szczotka-soniczna

Szczoteczka będzie delikatnie pielęgnowała skórę twarzy przez każde 20 sekund, później zatrzyma się na 1 sekundę - to informacja by przejść do kolejnego obszaru. Szczoteczka do twarzy Medel wyłączy się samodzielnie po wykonaniu pracy w odstępach 3 x 20 sekund. Po skończonym zabiegu oczyszczania, dobrze jest umyć twarz z pozostałych zanieczyszczeń i dokończyć jej pielęgnację np. nałożyć krem, maseczkę. 

medel-Face-Brush-szczotka-soniczna-ikonki

Prawidłowe użytkowanie szczotki MEDEL Face Brush:

 • a) Zwilż końcówkę szczotki wodą
 • b) Na twarzy nałóż żel do mycia twarzy
 • c) Aby włączyć urządzenie naciśnij i przytrzymaj 1 sekundę przycisk włącznika / selektora prędkości. Końcówka zacznie wibrować.

Wodoodporna!

medel-BEAUTY-Face-Brush-wodoodporna

Terapia Niebieskim Światłem

medel-Face-Brush-niebieskie-swiatlo

Niebieskie światło likwiduje niedoskonałości skóry i przebarwienia. Dzięki bakteriobójczemu działaniu niebieskiego światła (415nm) odblokowuje pory!

2 Tryby pulsacji

medel-Beauty-Face-Brush-2-tryby-pulsacji

 • a) Tryb wibracji - dla leikatnego czyszczenia
 • b) Tryb pulsacji - dla głębszego czyszczenia

Akcesoria

Face-Brush-akcesoria

 • a) baza ładująca
 • b) zasilacz

Skład zestawu

Face-Brush-medel-beauty-zestaw

Szczoteczka do twarzy MEDEL Face Brush, osłonka do szczoteczki, ładowarka, zasilacz, kabel do zasilacza, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja

3 lata gwarancji

Szczoteczka do twarzy MEDEL została objęta 3 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW005696
Kod EAN 8057017951582
BLOZ 7 9083405
Grupa produktów Pielęgnacja twarzy
Marka MEDEL
Zasilanie Zasilacz, Akumulator
Waga urządzenia około 140 g
Wymiary 16 x 5,5 x 7,5 cm
Skład zestawu Szczoteczka do twarzy Medel, osłonka do szczoteczki, ładowarka, zasilacz, kabel do zasilacza, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

katalog MEDEL BEAUTY instrukcja obsługi MEDEL Face Brush Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register