Odpowiadających produktów:
58
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 58

Strona:
 1. 1
 2. 2
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak prawidłowo interpretować wyniki pomiaru temperatury ciała?

  W naszym społeczeństwie dominuje pogląd, iż zdrowy człowiek powinien mieć 36,6 ºC. Jednak to fałszywy pogląd, ponieważ mało kto z nas posiada taką wartość temperatury, a już na pewno nie na przekroju pełnej doby. Nawet kiedy jesteśmy zdrowi, w ciągu dnia nasz organizm zmienia temperaturę. To tak zwany dobowy rytm temperaturowy. 

  Termometry
 2. Jak dopasować program elektrostymulatora do własnych potrzeb?

  Elektrostymulacja jest szeroko wykorzystywaną metodą leczenia bólu m.in. bólu pleców, karku czy kończynowych. Właściwe umiejscowienie elektrod, pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki rehabilitacji w domowym zaciszu. Decydując się na jeden z 7 programów: sport, fitness, estetyka, ukrwienie, masaż, ból, rehabilitacja, możemy dopasować indywidualnie pracę stymulatora do naszych potrzeb.

  Elektrostymulatory
 3. W czym pomaga elektrostymulator?

  Elektrostymulator jest urządzeniem, które poprzez wyemitowany impuls elektryczny wywołuje skurcz mięśni lub grupy mięśni. Elektrostymulacja mięśni to innowacyjny, całkowicie bezpieczny sposób do walki z bólem: mięśni, stawów, powięzi.

  Elektrostymulatory
 4. Jakie ciśnienie krwi jest prawidłowe?

  Obecnie co trzecia osoba w naszym kraju choruje na nadciśnienie tętnicze. Niezdrowa dieta, pośpiech w pracy i w domu, stres oraz brak ruchu, to główne czynniki złego stanu naszego zdrowia. Czym tak naprawdę jest nadciśnienie?

  Ciśnieniomierze
 5. Jak wskazówki z wagi elektronicznej mogą nam pomóc w procesie odchudzania ?

  Czy warto zainwestować w zakup wagi elektronicznej z analizatorem składu ciała oraz BMI?
  Jeśli odchudzasz się sam, bez pomocy specjalisty dietetyka, taka waga pomoże w profesjonalnym badaniu.

  Wagi
 6. Higiena i wymiana akcesoriów w inhalatorach Medel – jak dbać o inhalator?

  Jeśli chcesz żeby zakupiony inhalator służył Tobie i Twojej rodzinie przez kilka najbliższych lat, poznaj kilka sposobów na przedłużenie jego “życia”. Podobnie jak z ekspresem do kawy, odkurzaczem czy autem, również inhalator wymaga odpowiedniej obsługi i systematycznej konserwacji. Tylko zachowując odpowiednią higienę możemy mieć pewność, iż nebulizacja przeprowadzona wybranym aparatem, będzie skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia.

  Inhalatory